Sukces Aleksandry Radomskiej z języka polskiego

W listopadzie 2020r. 7 uczniów reprezentowało naszą szkołę podczas I etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Do II szczebla – rejonowego zakwalifikowali się: Aleksandra Radomska, Justyna Garczorz, Wiktoria Kukla i Krzysztof Karaim. Aleksandra Radomska znalazła się w gronie osób z naszego województwa, które dotarły aż do finału. Wszyscy uczniowie przygotowywali się do tego prestiżowego konkursu pod czujnym okiem naszej poloniski, Pani Marioli Serafin.

Czytaj dalej

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z Unicef

20 listopada to dzień uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników. Nasza szkoła również przyłączyła się do świętowania. W łączności z resztą świata uczniowie podczas nauki zdalnej byli ubrani na niebiesko – w kolorze UNICEF.

SZKOŁA DO HYMNU 2020

Dzisiaj 10 listopada 2020r. uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „Szkoła do hymnu” i odśpiewali w przeddzień Święta Niepodległości o godz. 11.11 „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku, ze względu na epidemię, wspólne śpiewanie odbyło się przede wszystkim za pośrednictwem komunikatorów internetowych i zaśpiewanie hymnu on-line.

SZANUJ FLAGĘ POLSKI