Sukces naszych uczniów

13 czerwca 2017r. w Starostwie Powiatowym w Gliwicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów dla laureatów II edycji konkursu rysunkowego z użyciem grafiki komputerowej „Kolory na zdrowie czyli jem zdrowo i żyję kolorowo”. Konkurs skierowany był do uczniów powiatu gliwickiego. Uczniowie Gimnazjum w Pilchowicach już po raz drugi zdobyli najlepsze miejsca.

Oto wyniki: Czytaj dalej

Dzień Dziecka

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyła się wycieczka rowerowa do Stanicy. Uczniowie klas piątych i szóstych wraz z opiekunami mieli okazję podziwiać uroki pilchowickich i stanickich lasów oraz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Na koniec tej wycieczki uczniowie mogli  upiec, a następnie zjeść kiełbaski. Wszyscy z uśmiechem na twarzy wrócili bezpiecznie do szkoły.

Fotorelacja

Wycieczka na wystawę budowli z klocków Lego

13 grudnia 2016r. klasy piąte i szósta wraz z nauczycielkami p. Kabałą, p. Grabanią, p.Kożusznik, p. Kowalczyk pojechały na wystawę budowli z klocków Lego do Gliwic. Uczniowie najpierw oglądali ciekawe budowle z klocków a następnie sami mogli budować. Było dużo zabawy i radości. Wszyscy zadowoleni wrócili do domu, niektórzy nawet z zakupami klocków!

fotorelacja

Wycieczka klas pierwszych gimnazjum

12 grudnia 2016r. klasy pierwsze gimnazjum wyjechały na lodowisko „Tafla” w Gliwicach  z nauczycielkami p. Zielonką, p. Suligą – Szynkowską, p. Kożusznik i p. Piechowicz.

Na dworze w ten dzień padał deszcz i było dużo błota .Tym bardziej przyjemnie było pojeździć
na łyżwach na krytym lodowisku. Uczniowie świetnie się bawili. Niektórzy nauczyli się jeździć!

fotorelacja