Sukces Aleksandry Radomskiej z języka polskiego

W listopadzie 2020r. 7 uczniów reprezentowało naszą szkołę podczas I etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Do II szczebla – rejonowego zakwalifikowali się: Aleksandra Radomska, Justyna Garczorz, Wiktoria Kukla i Krzysztof Karaim. Aleksandra Radomska znalazła się w gronie osób z naszego województwa, które dotarły aż do finału. Wszyscy uczniowie przygotowywali się do tego prestiżowego konkursu pod czujnym okiem naszej poloniski, Pani Marioli Serafin.

Czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email

Przedłużenie nauczania zdalengo.

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie,

informuję, że decyzcją MEN od dnia 30 listopada br. do dnia 3 stycznia 2021 roku przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla klas I- VIII. Tym samym  w tym terminie zajęcia w naszej szkole odbywać się nadal będą zdalnie.

Publicze Przedszkole pracuje w trybie stacjonarnym (normalnym).

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna-w-szkolach-przedluzona-do-3-stycznia-2021-r

Łukasz Kwiotek

dyrektor ZSP w Pilchowicach

Print Friendly, PDF & Email

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z Unicef

20 listopada to dzień uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników. Nasza szkoła również przyłączyła się do świętowania. W łączności z resztą świata uczniowie podczas nauki zdalnej byli ubrani na niebiesko – w kolorze UNICEF.

Print Friendly, PDF & Email