Człowiek z pasją – Paulina Gryko

Pan Tadeusz Puchałka był pierwszym wyjątkowym bohaterem projektu SRM – „ Człowiek z pasją”. Z inicjatywy Pani Marioli Serafin, opiekunki Szkolnej Rady Młodzieżowej, od niedawna w sali polonistycznej możemy nacieszyć swoje oczy pięknymi obrazami, rysunkami, laleczkami, których autorką jest uczennica klasy 8 – Paulina Gryko. Nasza starsza koleżanka jest kolejną bohaterką projektu SRM „Człowiek z pasją.” Jej twórczość to temat wywiadu. Dlaczego ona? Zrozumiecie, kiedy zobaczycie wystawę i przeczytacie poniższy tekst.

Czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email

Bezpieczne ferie 2020

W związku z rozpoczynającymi się w poniedziałek feriami zimowymi Dyrekcja ZSP w Pilchowicach wraz z całą Radą Pedagogiczną życzy wspaniałych, niezapomnianych, oraz przede wszystkim bezpiecznych ferii i udanego wypoczynku.

Równocześnie informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalną stronę www.wypoczynek.men.gov, na której zamieściło rekomendacje dotyczące wyboru konkretnej formy wypoczynku, oraz odnośniki do najważniejszych portali internetowych poświęconych zimowego wypoczynkowi. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z tymi materiałami.

Informacje na temat wypoczynku można również znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach w zakładce „wypoczynek”

Baza przydatnych treści:

Poradnik bezpiecznego wypoczynku

Bezpieczeństwo w sieci

O czym warto pamiętać przed feriami

Pamiętajmy też o monitorowaniu jakości powietrza. W czasie smogu lepiej wybrać rozrywki w zamkniętych pomieszczeniach:

Stan jakości i poziomu zanieczyszczenia powietrza

Print Friendly, PDF & Email