Konkurs Wiedzy o USA

Cztery trzyosobowe zespoły uczniów naszej szkoły wzięły udział w Konkursie Wiedzy o USA, zorganizowanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żernicy 26-go lutego 2013r. Każdy zespół (a było ich ogółem 12 ze wszystkich szkół gminnych )  miał za zadanie przygotować i przedstawić prezentację multimedialną na jeden z tematów dotyczących USA oraz rozwiązać test sprawdzający wiedzę o Stanach Zjednoczonych. Nasi uczniowie  wywalczyli I miejsce w kategorii zespołów szkół podstawowych ( drużyna w składzie P.Twardokęs, K.Owczarek, A.Peszke) oraz II miejsce wśród drużyn gimnazjalnych (K.Gancarczyk, K.Józefowska, M.Foit). Niecodzienną atrakcją była dla wszystkich uczestników lekcja języka angielskiego prowadzona przez rodowitą Amerykankę. Uczniowie wrócili do swoich szkół wzbogaceni o wspaniałe przeżycia oraz nagrody w postaci dyplomów, książek, gier i fiszek.

Fotorelacja z konkursu!

Print Friendly, PDF & Email