Informacje

Drodzy Rodzice

Mamy zaszczyt poinformować, że Nasze przedszkolaki zdobyły nagrody w między przedszkolnym konkursie plastycznym „Krasnal Hałabała jest zdrowy i radosny, bo je warzywa i owoce, od zimy aż do wiosny.” Zdjęcia nagród i dyplomów

Informujemy, że Nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce w konkursie „Najpiękniejsza Betlyjka 2013”

20 grudnia w Naszym przedszkolu odbyły się grupowe wigilie, na których wspólnie z dziećmi składaliśmy sobie życzenia, jedliśmy pyszne pierniczki i kolędowaliśmy. Zdjęcia z tego dnia ;)

10 grudnia Nasze przedszkolaki kolędowały pod Urzędem Gminy w Pilchowicach. Z tej okazji dzieci przygotowały na zajęciach plastycznych świąteczne laurki dla pracowników Urzędu Gminy. Na zakończenie wspólnego spotkania Mikołaj obdarował dzieci słodkimi pierniczkami i ślicznymi maskotkami. Zdjęcia z wydarzenia :)

Personel Przedszkola

Print Friendly, PDF & Email