Wyjazdy Przedszkolaków

Drodzy Rodzice

7 maja 2014 roku dzieci z grup Biedronki i Żabki wyjeżdżają do Knurowa na bajkę pt. „Alladyn”. Przewidywany przyjazd ok godziny 14:00. Koszty przedstawienia teatralnego i wyjazdu w pełni pokrywa Rada Rodziców.

13 maja 2014 roku dzieci z grup Krasnale i Jeżyki wyjeżdżają do Wiejskiej Chaty w Bojkowie na zajęcia edukacyjne. Tematem będzie pieczenie bułek i chleba. Wyjazd z przedszkola o godzinie 8:20. W związku z tym prosimy o przyprowadzenie dzieci na śniadanie o godzinie 7:50. Koszty zajęć edukacyjnych i dojazdu w pełni pokrywa Rada Rodziców.

14 maja 2014 roku dzieci z grupy Motylki wyjeżdżają do Wiejskiej Chaty do Bojkowa na zajęcia edukacyjne. Tematem będzie pieczenie bułek i chleba. Wyjazd z przedszkola o godzinie 8:20. W związku z tym prosimy o przyprowadzenie dzieci na śniadanie o godzinie 7:50. Koszty zajęć edukacyjnych i dojazdu w pełni pokrywa Rada Rodziców.

Wyżej wymienione wyjazdy są prezentem dla naszych milusińskich w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Personel Przedszkola

Print Friendly, PDF & Email