Bal wiosenny – Dzień otwarty

Bal wiosenny – Dzień otwarty

W dniu 21.05. br. tj. środa w naszym przedszkolu odbył się bal wiosenny i dzień otwarty dla wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola oraz najmłodszych dzieci         z naszego środowiska. Muzyczną oprawę zapewniła firma „Mag”. Dzieci miały możliwość wspólnej zabawy przy muzyce, poznania kącików zainteresowań w salach zajęć, zrobienia profesjonalnych zdjęć i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Całość dzisiejszej imprezy obyła się pod hasłem „Kiedy wiosna kwitnie w koło, wtedy dzieciom jest wesoło”. Czego dowodem było posiadanie przez dzieci elementów wiosennych na ubraniu. Dziękujemy rodzicom           i dzieciom za liczne przybycie i udział w naszej uroczystości.

 

Dyrekcja i Personel Zespołu Szkół w Pilchowicach

-Publiczne Przedszkole

Print Friendly, PDF & Email