VII Gminny konkurs języka angielskiego

DSC_0541Dla osób, które pasjonują się językiem angielskim i chętnie doskonalą swoje umiejętności językowe, zwłaszcza w zakresie czytania i słuchania, idealnym jest coroczny gminny konkurs dla szkół gimnazjalnych „Reading & Listening Comprehension”.W etapie szkolnym, który odbył się 24.II.2014r zwyciężyły : Katarzyna Bartoszek – kl.IIIA, Karolina Adamczyk – kl.IIIA, Karolina Imiołek – kl.IB, Oliwia Strzelczyk – kl.IIIB. Wzięły one udział w etapie gminnym konkursu 16.V.2014r. Nasze uczennice zajęły w nim między innymi II miejsce – Kasia Bartoszek oraz III miejsce – Oliwia Strzelczyk. Drużynowa część konkursu zakończyła się  remisem . Gratulacje i nagrody książkowe, odebrane z rąk pani wicedyrektor, były znakomitym zwieńczeniem zdrowej rywalizacji i udanej zabawy.               FOTOGALERIA  

Print Friendly, PDF & Email