Kacper Imiołek- Master of English klas V

Uczeń klasy piątej- Kacper Imiołek oraz dwoje uczniów z klasy szóstej Kinga Ostrowska i Kewin Szendzielorz jako najlepsi ukończyli szkolny etap konkursu  „Master of English”.      Dnia 18 marca w ZSP w Wilczy, uczniowie Ci przystąpili do międzyszkolnego etapu konkursu dla uczniów klas piątych i szóstych z naszej gminy (Pilchowic, Wilczy, Żernicy) oraz Kamienia i Rybnika. Test składał się z zadań gramatyczno-leksykalnych oraz pytań z wiedzy o Szkocji. Nasi uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w lekcji prowadzonej przez nauczyciela języka angielskiego ze Szkocji, który opowiedział im o swoim kraju.

Nasz uczeń- Kacper Imiołek zdobył tytuł „Master of English” klas piątych!

zdjęcia z wydarzenia

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!

Print Friendly, PDF & Email