Konkurs piosenki i dramy w języku angielskim

DSCN3856 52 uczniów ze wszystkich szkół w naszej gminie,  15-tego maja 2015r. wzięło udział w konkursie „Act & Sing”, który został zorganizowany w naszej szkole przez nauczycielki języka angielskiego P.Traczewską oraz A. Owczarek.Młodzi artyści ze szkół podstawowych i gimnazjów przygotowali piosenki, wiersze i przedstawienia w języku angielskim pod czujnym okiem swoich nauczycieli – p.Moniki Hajduk (ZSP Stanica), p.Magdy Żyła (ZSP Wilcza), p.Moniki Hoinkis, p.Anny Bochenek (ZSP Żernica) oraz p.Pauliny Traczewskiej i p. Aleksandry Owczarek ( ZS Pilchowice). Wysiłki uczniów i ich opiekunów zaowocowały wspaniałymi popisami umiejętności językowych, wokalnych oraz aktorskich. Jury nie bez problemów wyłoniło zwycięzców poszczególnych kategorii .                                                                                                        PIOSENKA                                                                                                                         klasy 1-3 sp : I miejsce – Oliwia Binko, Dorota Szwanda, Syntia Kromp (Wilcza)  za piosenkę „Baby Girl”,   II miejsce – Emilia Szynkowska, Emilia Wladarz (Pilchowice) za piosenkę „Sun of Jamaica”                                                                                                     klasy 4-6 sp : I miejsce – Basia Kożuśnik ( Wilcza) za piosenkę „My heart will go on”,        II miejsce – Kinga Dajka (Wilcza) za piosenkę „When I look at you”, II miejsce – Julia  Kocur (Stanica) za piosenkę „Give me love”                                                                           gimnazjum : I miejsce – Angelica Wojtysiak (Pilchowice) – piosenka  „Listen to your  heart”, II miejsce- Julia Kruczyńska i Karolina Markiewicz (Pilchowice)-piosenka „Radioactive”, III miejsce- Angelica Nizar i Andżelika Urbanik (Pilchowice) z piosenką „Hallelujah”,                 WIERSZ                                                                                                                                   klasy 4-6 sp : I  miejsce  – Martyna Drago (Stanica)-wiersz ” The Fire”, IImiejsce – Paulina Barwiak i Roksana Konopka (Żernica)- wiersz „Spring is here to stay”                           PRZEDSTAWIENIE                                                                                                                 klasy 4-6 sp :  I miejsce ” Travel Agency”  (Żernica), II miejsce „Fire  Practice” (Pilchowice), III miejsce ” Turnip” (Pilchowice)                                                                         gimnazjum : I miejsce „Cinderella” ( Pilchowice)                                                         GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM I POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM !!! Wszyscy biorący udział w zmaganiach konkursowych obdarowani zostali upominkami, a zwycięzcy dodatkowo dyplomami.                                                                                                                               Nagrody ufundowane zostały przez :                                                                                       RADĘ RODZICÓW ZS PILCHOWICE                                                                                     WYDAWNICTWO OXFORD                                                                                                   WYDAWNICTWO MACMILLAN                                                                                               WYDAWNICTWO PEARSON                                                                                 DZIĘKUJEMY SERDECZNIE SPONSOROM !!!!!!!                                     Przedstawiciele sponsorów byli honorowymi gośćmi naszego konkursu  : pani Koźlik – członkini Rady Rodziców ZS Pilchowice, pani Anna Wiśniewska z wydawnictwa Pearson oraz pan Damian Blaszka reprezentujący wydawnictwo Macmillan.

Print Friendly, PDF & Email