Wielki sukces pilchowickich podróżników!

Wielki Sukces uczniów klasy turystycznej i uczestników Projektu Szkolna Ekspedycja na I Międzyszkolnym Festiwalu Podróżniczym Carpe
Nasi uczniowie wystąpili w bardzo licznej grupie, swoich sił w slajdach podróżniczych spróbowali: Liwia Szafruga – I klasa turystyczna (Turcja kraina Ataturka), Zofia Młotkowska I klasa turystyczna (Turystyka harcerska) i Karolina Imiołek II klasa (Albania i Kosowo kraje kontrastów). W kategorii zdjęcie z podróży reprezentowała nas Martyna Musioł – I klasa turystyczna.

W kategorii gimnazjum w slajdach podróżniczych przedstawianych metodą Pecha Kucha zwyciężyła Zofia Młotkowska, drugie miejsce Karolina Imiołek. Zdjęcie Martyny Musioł – „Piracka Przygoda” w kategorii gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna zajęło II miejsce.

Bardzo dobrze wypadła także absolwentka naszego gimnazjum, wielokrotna uczestniczka Szkolnych Ekspedycji Justyna Reginek, I miejsce w kategorii zdjęcie z podróży za fotografie podtytułem Banana-nanana? oraz nagroda publiczności za pokaz slajdów – „Ponad 1252 miliony twarzy”.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Print Friendly, PDF & Email