Sprzątanie Świata

sprzatanie13r18 września nasza szkoła wzięła udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Międzynarodowa akcja ma na celu budowanie świadomości ekologicznej, społecznej odpowiedzialności za wygląd najbliższej okolicy oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

W przedsięwzięciu brały udział wszystkie klasy szkoły podstawowej i gimnazjum. Klasy najmłodsze sprzątały teren wokół szkoły, natomiast klasy starsze, teren Pilchowic. Na 4 lekcji wyruszyliśmy wyznaczonymi trasami zaopatrzeni w rękawice ochronne, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowani szczytnym celem akcji. Po zakończeniu sprzątania, zebrane przez nas śmieci zostały złożone w wyznaczonych miejscach.

Galeria z wydarzenia

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy za działania na rzecz ochrony środowiska !

Print Friendly, PDF & Email