VIII GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

20150612_102716

Już po raz ósmy 12 czerwca 2015r. młodzież z naszej gminy próbowała swoich sił w zakresie znajomości języka angielskiego biorąc udział w konkursie „Reading & Listening Comprehension”(sprawdzającego rozumienie tekstu czytanego i słuchanego)Tegoroczną edycję konkursu, którego finał odbył się w pilchowickim gimnazjum, wygrali : Karolina Imiołek (gimn.Pilchowice)- I miejsce                                                                Dawid Belica (gimn.Pilchowice)- II miejsce                                                                    Dawid Keller (gimn.Żernica )- III miejsce                                                                  Pozostali finaliści konkursu to :                                                                               gimnazjum Żernica :Adam Bendrycz, Wiktoria Górecka, Natalia Erfurt, Kacper Suchanek ; gimnazjum Pilchowice : Martyna Grajcke, Joanna Duda, Nadia Bogacka.                Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania i gratulacje.                                          Z rąk pana dyrektora Łukasza Kwiotka  każdy otrzymał  dyplom oraz nagrodę w postaci książki w języku angielskim.                                                                                                Konkurs zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego : Aleksandra Owczarek, Paulina Traczewska oraz Anna Bochenek.

 

 

Print Friendly, PDF & Email