W Pilchowicach pamiętają o swoich seniorach!

Organizatorami tegorocznego Dnia Seniora w Pilchowicach był Urząd Gminy, GOK Pilchowice oraz Rada Sołecka. Dyrekcja Zespołu Szkół w Pilchowicach udostępniła salę w której odbyło się spotkanie połączone z występami młodzieży miejscowej szkoły.
Spotkanie prowadził sołtys Pilchowic pan Józef Nierychło. W części oficjalnej głos zabrali; Wójt Gminy Pilchowice Maciej Gogulla, Przewodnicząca Rady Gminy pani Agata Mosiądz – Kramorz, pan Waldemar Pietrzak Dyrektor GOK Pilchowice oraz ksiądz proboszcz pilchowickiej parafii.
Obecni byli również; Dyrektor Zespołu Szkół w Pilchowicach pan Łukasz Kwiotek, nauczyciele, wychowawcy oraz Radni Gminy Pilchowice… Pełny tekst tutaj

Szkolna fotorelacja z wydarzenia.

Autor Tadeusz Puchałka

Print Friendly, PDF & Email