Sukcesy sportowe naszych uczniów – I semestr, 2015/2016

W I semestrze nasi uczniowie chętnie brali udział w wielu zawodach sportowych osiągając bardzo dobre wyniki na szczeblu gminnym i powiatowym. 

Piłka nożna (09.10.2015r., szkoła podstawowa):  I miejsce w zawodach gminnych                                                                                     III miejsce w zawodach powiatowych  Barczyk Bartosz, Grączewski Jakub, Imiołek Kacper, Kruczyński Paweł, Pancewicz Michał, Walla Dominik, Wiora Olivier.

Piłka nożna (gimnazjum):  I miejsce w zawodach gminnych                                                                                          II miejsce w zawodach powiatowych                      Bratkowski Igor, Brodziński Szymon, Foit Łukasz, Grzelak Mateusz, Kobeszko Mateusz, Kocur Marek, Kurtycz Bartłomiej, Ogaza Mikołaj, Śmieja Dawid, Willim Oliver.

Koszykówka (15.12.2015r., gimnazjum):  II miejsce w zawodach gminnych                   Musioł Martyna, Kudryk Roksana, Poszwa Maja, Malanowska Aleksandra, Kozub Karolina, Wojtysiak Angelika, Kredzińska Żaneta             

Koszykówka (gimnazjum):  I miejsce w zawodach gminnych                                         Grzelak Mateusz, Śmieja Dawid, Ogaza Mikołaj, Bratkowski Igor, Willim Oliver, Szakowski Dominik, Kocur Marek, Foit Łukasz.               

Gminne Zawody w Pływaniu (szkoła podstawowa i gimnazjum):                                   Szkoła podstawowa: Imiołek Kacper: I miejsce                                                                                                        Grzegorzyca Daria: II  miejsce                                                                                                Szynkowska Emilia: 2x II miejsce                                                                                           Marek Krzysztof: II miejsce                                                               III miejsce drużynowo: Grzegorzyca Daria, Szynkowska Emilia, Cmok Jacek, Marek Krzysztof, Ścieranka Weronika, Skowronek Julia, Imiołek Kacper, Nowak Cezary.           

Gimnazjum:  Poszwa Maja: 2x I miejsce                                                                                                      Imiołek Karolina: II miejsce                                                                                I miejsce drużynowo: Imiołek Karolina, Poszwa Maja, Kramliczek Michał, Bratkowski Igor, Lukaszczyk Marcin.

Halowa piłka nożna o Puchar Wójta Gminy Pilchowice:  I miejsce : Barczyk Bartosz, Grączewski Jakub, Imiołek Kacper, Kasprzyk Szymon, Kruczyński Paweł, Krzan Michał, Pancewicz Michał, Wiora Olivier.

Gminne Zawody w tenisie stołowym (15. 01.2016r.)                                                        III miejsce: Barczyk Bartosz, Grączewski Jakub, Imiołek Kacper.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

                                  

Print Friendly, PDF & Email