Kolejne zwycięstwo naszych uczniów w konkursie języka angielskiego!

20160315_12125215-tego marca 2016 r. w ZSP w Żernicy odbyła się IX edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Reading & Listening Comprehension” dla uczniów gimnazjalnych. Uczniowie, którzy przebrnęli przez eliminacje szkolne, mieli do rozwiązania test sprawdzający rozumienie tekstów słuchanych i czytanych, musieli też zmierzyć się z pytaniami do obowiązkowej lektury „L.A. Movie”. Nasi uczniowie ( oboje klasa III B) znaleźli się w pierwszej trójce : miejsce I :  Karolina Imiołek ,  miejsce III :  Dawid Belica .     CONGRATULATIONS !!!   Pozostałym uczniom także należą się wielkie brawa za wysoki poziom, zwłaszcza, że są uczniami klas drugich. Są to : Joanna  Duda, Marta Garcorz   oraz  Jakub Werwiński .   Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Beaty Nawrath dyplomy oraz nagrody – książki w języku angielskim. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego : Annę Bochenek (gimnazjum w Żernicy) , Paulinę Traczewską i Aleksandrę Owczarek (gimnazjum w Pilchowicach) .

FOTOGALERIA                     

Print Friendly, PDF & Email