Ognisko i gra terenowa klas pierwszych gimnazjum!

Jak co roku w naszej szkole odbyła się integracja pierwszych klas gimnazjum. Uczniowie byli przygotowani na grę terenową, którą nazwaliśmy: ,, Twierdza Szyfrów”. Po przywitaniu przez Panie Agnieszkę Suligę-Szynkowską i Panią Agatę Zielonkę Pan Aleksander Bartlik zorganizował zbiórkę młodzieży, którą następnie podzielił na grupy. Zastępy otrzymały zadania rozszyfrowania kolejnych zawiłych elementów gry terenowej odbywającej się w naszym pięknym pilchowickim parku. Podczas zabawy zastępy przechodziły liczne próby jak: Wiszący labirynt, groźna biała mysz pilnująca skarbu, wraz z dzikiem, bieg sierściucha, strzelanie z łuku i profesjonalnej procy, czy jazda na skrętnym rowerze, który jechał wszędzie tylko nie tam, gdzie się chciało. Na koniec gry, pomimo opaski na oczach śmiałkowie dotarli do sejfu w którym czekały na nich słodkie batoniki. Podczas zmagań pilnowaliśmy zapalonego ogniska, przy którego płomieniach ogrzaliśmy się i zjedliśmy pyszne kiełbaski upieczone samodzielnie przez uczestników zabawy. Spędzony wspólnie czas naprawdę nas zintegrował, a przygotowane przez nauczycieli zabawy na długo pozostaną w naszej pamięci. Zdjęcia

Print Friendly, PDF & Email