GALA LAUREATÓW 2017 r.!

7 kwietnia br. w Centrum Edukacji i Biznesu w Gliwicach odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Zosia Młotkowska przyniosła chwałę naszej szkole, uzyskując tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego pod kierunkiem polonistki, pani Marioli Serafin. W trakcie podsumowania laureaci, a także dyrektorzy szkół odebrali dyplomy, nagrody oraz serdeczne gratulacje z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty, Urszuli Bauer. W ubiegłym roku laureatką tego prestiżowego konkursu również z języka polskiego była Liwia Szafruga. Ten tytuł uprawnia je do zwolnienia z egzaminu z zakresu obejmującego wiadomości i umiejętności z tego przedmiotu. Dodatkowymi zaletami, jest celująca ocena klasyfikacyjna oraz, co najważniejsze, przyjęcie w pierwszej kolejności do wybranej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej.

Gratulujemy laureatce oraz jej mentorce, pani Marioli Serafin!

Print Friendly, PDF & Email