WYMIANA UCZNIOWSKA Z NIEDERBOBRITZSCH Z NIEMIEC

WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

 

Dnia 24 września br. przybyli do nas uczniowie z wymiany polsko-niemieckiej pomiędzy Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Pilchowicach, a Oberschule Niederbobritzsch. Późnym popołudniem odbyły się warsztaty zapoznawcze, gry oraz zabawy. Następnego dnia uczniowie spędzili czas bardzo aktywnie w szkole i na terenie gminy Pilchowice.

W programie wymiany uczniowskiej były: warsztaty, wizyta w urzędzie gminy, spotkanie z lokalnymi władzami, quest po Pilchowicach i potyczki językowe. W wymianie uczniowskiej bierze udział piętnaścioro uczniów ze strony niemieckiej wraz z opiekunami, panem Karstenem Hennig i panią Ines Rößner oraz piętnaścioro uczniów z  Polski wraz z nauczycielkami: p. Agnieszką Suligą-Szynkowską, p. Małgorzatą Surdel i p. Marią Bernacisko.

FOTORELACJA

 

Print Friendly, PDF & Email