Odkrywamy talenty

5 października 2017 roku swoje umiejętności odkrywali uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pilchowicach. Tego dnia odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu „Mam talent”.

Przed komisją konkursową w składzie: Rak Jolanta, Magiera Bożena, Kowalczyk Joanna, Grabiec Karolina zaprezentowali się ci , którzy wyrazili chęć odkrycia swoich talentów. Był śpiew, taniec, pokaz gimnastyki artystycznej, judo ,jiu- jitsu, rysunek.

Nie lada zadanie mieli członkowie komisji. Ostatecznie, po wnikliwej dyskusji, zgodnie wybrano reprezentantów naszej szkoły. Zostali nimi: Krawet Maja (gimnastyka artystyczna), Jaszczyszyn Julia (śpiew), Hachuła Julia (śpiew). Te uczennice będą reprezentowały grupę młodszą- klasy I- III. Z kolei przedstawicielami klas IV- VII zostały Szynkowska Emilia (śpiew), Garcorz Agata i Ścieranka Marcelina (taniec na wrotkach), Miklos Patrycja / Wydra Dominika/ Kołodziej Julia ((śpiew).

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkolnych eliminacjach. Rodzicom, opiekunom, trenerom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie podopiecznych. Zwycięzcom życzymy powodzenia i wygranej w zmaganiach na szczeblu gminnym 16 listopada 2017 roku. Trzymamy kciuki!

Galeria z wydarzenia

Rak Jolanta

Print Friendly, PDF & Email