Beskid Śląski – wyjazd integracyjny klasy 7!

Klasa 7 turystyczna w dniach 21-22.10.2017 wybrała się na integracyjny wyjazd w Beskid Śląski. Z Gliwic przejechaliśmy pociągiem do Ustroń Polana i dalej już o własnych siłach szlakiem zielonym w stronę – Nad Przełęczą Beskidek, niebieskim – Pod Równicą i ponownie zielonym do Brennej i dalej do Schroniska na Błatniej. Tutaj mieliśmy rezerwację noclegu by nabrać sił na dzień drugi. Niedziela była deszczowa, dlatego w strugach deszczu udaliśmy się szlakiem żółtym na Trzy Kopce Pod Klimczokiem i dalej czarnym i ponownie żółtym do Schroniska pod Szyndzielnią. Tutaj szybkie pierogi i zupa i dalej w drogę. Szlakiem zielonym i niebieskim udaliśmy się do dolnej stacji kolejki linowej. Całość trasy to około 25 km. Wszyscy cali, mokrzy ale szczęśliwi wróciliśmy do domu. Opiekunami byli: Małgorzata Surdel i Adam Ziaja.

Zdjęcia z wycieczki

Print Friendly, PDF & Email