Mam Talent 2017

Te słowa były hasłem przewodnim konkursu organizowanego przez Gminę Pilchowice w ramach projektu „Bezpieczna +”. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Pilchowicach w dniu 16 listopada 2017 roku pochłonięty był całkowicie atmosferą tego wydarzenia. Placówka nasza była bowiem gospodarzem całej imprezy, do której starannie przygotowano się pod kierunkiem Magiery Bożeny i Rak Jolanty.

Publiczność entuzjastycznie przyjmowała występy uczniów poszczególnych szkół. Dzieci i młodzież zaprezentowali swoje talenty w różnych formach artystycznych, które oceniało jury w niepowtarzalnym składzie.

Emocjom i niespodziankom nie było końca. Jedną z nich był gościnny występ pary tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy S. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a wyróżnieni i ci, którzy stanęli na podium, puchary i nagrody.

Konkurs przebiegł w serdecznej atmosferze. Zawdzięczamy to również konferansjerom – Oli Malanowskiej i Kamilowi Kucharzowi oraz obsługującym sprzęt- Karolowi Wiciokowi i Patrykowi Walderowi.

Wszystko na ostatni guzik zapięły Rak Jolanta i Magiera Bożena. Mamy nadzieję, że na długo w pamięci pozostaną miłe wspomnienia z dnia 16 listopada 2017 roku.

Rak Jolanta

Galeria zdjęć TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email