PILCHOWICKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Odbył się w niedzielę 10 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pilchowicach.

Występy uczniów przygotowane zostały pod czujnym okiem pani Marioli Serafin i Pauliny Skocz. Niesamowitymi przedstawieniami o tematyce bożonarodzeniowej uraczyły nas klasy IVa i IVb szkoły podstawowej oraz IIb i IIIa gimnazjum. Młodzi aktorzy rezolutnie występowali w barwnych skeczach, przedstawieniach i wpadających w ucho piosenkach, oddając przy tym ducha świąt. Dzięki zabawnym kostiumom, miłym dla uszu piosenkom oraz błyskotliwym kabaretom, publiczność doznała zastrzyku dobrej energii. Teksty piosenek oraz kolęd zostały zmodyfikowane przez uczniów.

Na melodię „Bóg się rodzi”

Wnuk dostanie białe autko,

Wnuczka bilet do teatru,

Córka talon na masażyk,

Zięciu kilka groszy w spadku.”

Szkolna Rada Młodzieżowa

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email