KOLEJNY SUKCES VICTORII PIONTEK

Do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zakwalifikowała się Victoria Piontek.

Tylko trzech punktów zabrakło Marcie Werwińskiej, która na szczęście jest uczennicą klasy drugiej gimnazjum i może startować ponownie za rok. Teraz, zamiast odpoczynku w czasie ferii, Victorię czeka ciężka praca pod bacznym okiem pani Marioli Serafin. Walczy o tytuł laureatki, który uprawni ją do zwolnienia z egzaminu obejmującego wiadomości i umiejętności z języka polskiego i zapewni przyjęcie w pierwszej kolejności do wybranej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej. Victoria jest bardzo szczęśliwa, nie myśli o odpoczynku i ochoczo bierze się do pracy. Z niecierpliwością czeka na ostatni już etap walki o upragniony tytuł.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW

SRM

Print Friendly, PDF & Email