Master of English dla naszego ucznia!

W czwartek 22 marca 2018 roku trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie „Master of English” zorganizowanym w szkole podstawowej w Wilczy dla klas szóstych i siódmych z naszej gminy i jednej ze szkół z Rybnika. Mistrzem języka angielskiego w klasach siódmych został uczeń naszej szkoły – Cezary Nowak!Uczestnicy konkursu pisali test obejmujący znajomość języka angielskiego oraz elementy wiedzy o USA. Mieli też okazję wziąć udział w nietypowej lekcji prowadzonej przez nauczycielkę pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych. Pozostałym uczestnikom Jakubowi Karcewiczowi (klasa 7) oraz Kamilowi Kucharzowi (klasa 6) należą się również duże brawa, gdyż aby znaleźć się w tym etapie trzeba było przejść eliminacje wstępne w szkole. Dzięki sponsorom wszyscy uczniowie nagrodzeni zostali cennymi nagrodami. Szczególne podziękowania kierujemy do głównej oranizatorki konkursu, nauczycielki języka angielskiego w Wilczy pani mgr Magdaleny Żyły. Nasi uczniowie przygotowywali się pod opieką nauczycielek języka angielskiego pani mgr Izabeli Antończyk i pani mgr Aleksandry Owczarek.

Print Friendly, PDF & Email