Podsumowanie Klasy Turystycznej!

Drugi rocznik innowacji pedagogicznej z „Edukacji Turystycznej” odebrał certyfikaty i dyplomy! 13 uczniów z klasy IIIa zakończyło swoją przygodę z klasą turystyczną.

6 czerwca na spotkaniu, które podsumowało trzyletnie zmagania naszej młodzieży byli przedstawiciele Gminy Pilchowice – Pani Wice Wójt Aleksandra Skwara, Pani Weronika Ilków – Inspektor Oświaty, Dyrektor szkoły Pan Łukasz Kwiotek, nauczyciele oraz rodzice uczniów. Uczniowie przygotowali relację fotograficzną oraz filmową z trzech lat swojej przygody z turystyką a było co wspominać: 6 – wycieczek 1, 2 i 3 dniowych, jeden tygodniowy wyjazd z projektu unijnego na Ukrainę, 5 – ekspedycji w których uczestniczyła siódemka uczniów klasy turystycznej (Indonezja, Kambodża, Chiny, Indie i Malezja – już za 3 dni!), 3 – festiwale podróżnicze z czego 2 były organizowane w naszej szkole. Były wspomnienia, dużo śmiechu, a później degustacja pysznego tortu przygotowanego przez Panią Wladarz oraz ciast upieczonych przez Panią Żabę. BRAWO WY! Pełna relacja fotograficzna

Print Friendly, PDF & Email