Szaleństwo lat 80

Jest to już kolejny dzień tematyczny, tym razem przedstawiający lata 80. Winyle, legginsy, dużo kolorów, neonowe barwy oraz fantazyjne dodatki stanowiły idealną wręcz kompozycję i umilały wszystkim ostatni dzień nauki. Nie obyło się bez cudownych zdjęć oraz słodkiej nagrody.

Dzieci wraz z nauczycielami rzucili się w wir przebierania i radośnie wykorzystali pozostały czas przed apelem zakończeniowym. Kolorowa zabawa ucieszyła jak i najmłodsze dzieci, tak też gimnazjalistów. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie mogą się doczekać powtórzenia tej radosnej inicjatywy.

Organizacją przedsięwzięcia zajęła się Szkolna Rada Młodzieżowa z opiekunką panią Mariolą Serafin.

GALERIA ZDJĘĆ

Paulina Piechula, Martyna Draga

Zdjęcia wykonała Paulina Przysiężny i Agata Kasprzyk

Print Friendly, PDF & Email