Turniej Piłki Siatkowej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

W dniu 7 listopada 2018.r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pilchowicach odbył się turniej piłki siatkowej pod patronatem Wójta Gminy Pilchowice Macieja Gogulli z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: klas podstawowych oraz klas gimnazjalnych. Formuła turnieju zakładała, że w czasie gry w każdej drużynie na parkiecie muszą przebywać przynajmniej dwie dziewczyny. Rozgrywkom towarzyszyło dużo sportowych emocji, wiele pięknych rozegranych meczy, a wszystko odbyło się w atmosferze Fair Play. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal upamiętniający sto lat odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W turnieju udział wzięły następujące drużyny:

w kategorii gimnazjum: ZSP w Pilchowice

w kategorii gimnazjum: ZSP z Żernicy

w kategorii szkół podstawowych : ZSP w Stanicy

w kategorii szkół podstawowych: ZSP z Wilczy

w kategorii szkół podstawowych : ZSP w Pilchowicach

w kategorii szkół podstawowych: ZSP z Żernicy

Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości:

ODDZIAŁY GIMNAZJUM

ZSP w Pilchowicach : 1 miejsce.

ZSP w Żernicy: 2 miejsce.

ODDZIAŁY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ZSP w Wilczy: 1 miejsce

ZSP w Pilchowicach: 2 miejsce

ZSP w Stanicy: 3 miejsce

ZSP w Żernicy: 4 miejsce

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom gratulujemy.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email