Kolejny sukces naszych uczniów

Do drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zakwalifikowali się: Martyna Draga, Marta Werwińska, Kacper Imiołek oraz Katarzyna Serafin.

Niewiele punktów zabrakło reszcie, która ma jeszcze szansę popisać się w czasie egzaminu. Teraz czwórkę olimpijczyków czeka ciężka praca pod bacznym okiem pani Marioli Serafin. Będą walczyć o miejsca w finale, a następnie
o tytuł laureata, który uprawnia do zwolnienia z egzaminu obejmującego wiadomości i umiejętności z języka polskiego oraz zapewnia przyjęcie w pierwszej kolejności do wybranej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej. Nasi olimpijczycy są bardzo szczęśliwi i ochoczo zabierają się do pracy. Z niecierpliwością czekają na kolejny etap walki o upragniony tytuł.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY

KOLEJNYCH SUKCESÓW

SRM

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email