RAZEM NA BOISKU 2018 – Turniej Piłki Nożnej

W dniu 4 grudnia 2018.r w hali Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pilchowicach odbył się turniej piłki nożnej „RAZEM NA BOISKU 2018” zorganizowanym przez Klub Sportowy „Ryfama” Rybnik.

Tegoroczne zawody były już drugą edycją turnieju RAZEM NA BOISKU.  Podstawowym zadaniem przedsięwzięcia była promocja aktywności fizycznej wśród wszystkich uczestników w każdym wieku poprzez aktywny udział w działaniach w zakresu aktywności sportowej na przykładzie piłki nożnej. Zeszłoroczne zmagania odbywały się w powiecie rybnickim, tym razem zostały rozegrane w powiecie gliwickim. Zawody były dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach zadania Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. W zawodach brali udział uczniowie z roczników 2007, 2008 oraz 2009. Rozgrywkom towarzyszyło dużo sportowych emocji, wiele pięknych rozegranych meczy, a wszystko odbyło się w atmosferze Fair Play.

Wyniki Turnieju RAZEM NA BOISKU 2018:

1 miejsce: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Pilchowicach

2 miejsce: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Stanicy

3 miejsce: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Żernicy

4 miejsce: Zespół Szkolno- Przedszkolny nr. 1 w Rybniku

5 miejsce : Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilczy

6 miejsce: Szkoła Podstawowa nr. 15 w Rybniku

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email