„PODAJ ŁAPĘ” po raz ósmy !

IMG_20181130_090254

Stałym elementem jesieni w naszej szkole od lat ośmiu jest pomoc zwierzętom mieszkającym w rybnickim schronisku. I tym razem znalazło się wielu chętnych do okazania serca bezdomnym kotom i psiakom zarówno wśród przedszkolaków jak i uczniów.A oto efekt zbiórki :

Jednostka zwierzak rodzaj ilość kg/szt Szczegóły
PRZEDSZKOLE koty karma sucha 9,65 kg  
PRZEDSZKOLE koty karma mokra 3,385 kg  
PRZEDSZKOLE psy karma sucha 56,4 kg  
PRZEDSZKOLE psy karma mokra 12,22 kg  
PRZEDSZKOLE wspólne gadżety 11 szt szczotka dla psów; miska podwójna,miska pojedyncza;3x szelki dla psów; 2x kaganiec, obroża, smycz, kolczatka
SZKOŁA koty karma sucha 12,53 kg  
SZKOŁA koty karma mokra 6,495 kg  
SZKOŁA psy karma sucha 43,464 kg  
SZKOŁA psy karma mokra 10,955 kg  
SZKOŁA wspólne gadżety 7 szt 2x obroża, smycz, 2x koc, dywan, legowisko
           
           
           
           
    Karma mokra 33,055 kg  
    Karma sucha 122,044 kg  
    SUMA 155,099 kg

Akcję prowadzili uczniowie klasy 7b : Ewa Pęcikiewicz i Eryk Baron pod kierunkiem nauczycielek : Aleksandry Owczarek oraz Hanny Fisior.                                                    Uczestnicy  akcji dostali breloczki z logo akcji, wykonane i podarowane nam przez firmę Azet-Flex z Gliwic . Dziękujemy!                                                                                Wyrazy podziękowania kierujemy też wszystkim darczyńcom !!!

Print Friendly, PDF & Email