Karnawałowy bal przebierańców 2019

29 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się noworoczny bal przebierańców dla gimnazjalistów i uczniów klasy VIII. Geneza tego jest prosta – postanowiliśmy wrócić do zabawy w przebieranki i znów poczuć się beztroskimi dziećmi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdym z nas tkwi trochę dziecięcego szczęścia i pomimo wieku, nic tego nie zmieni.

Ale karnawał nie tylko dla dzieci

Starzy, dorośli i hip-hopowcy

Wszyscy wytwornie poubierani

Wchodzą na parkiet rozradowani”

Wszyscy przyłożyli się do przebrań, sprawiając przy tym, że bajkowe postacie choć na chwilę stały się prawdziwe. Bal urozmaicały różne zabawy, a wszyscy tańczyli do skocznych rytmów ulubionej muzyki.

Nad całością czuwała Szkolna Rada Młodzieżowa na czele z opiekunką panią Mariolą Serafin.

Spotkanie wypadło bardzo pozytywnie, a zaproszeni uczniowie byli wniebowzięci. Mamy także nadzieję, że ów bal uświadomił nam, że warto znaleźć w życiu czas na chwilę wspaniałej zabawy, która wymagała od nas zaangażowania.

Idealnym zakończeniem balu była część konkursowa, w której to jury wyłoniło 3 pierwsze miejsca oraz zwycięską klasę. Nagrodami były słuchawki, słodycze oraz owoce. Wyłanianie zwycięzców odbyło się poprzez oddawanie głosów na przydzielone przebierańcom numerki.

Szczęśliwi zwycięzcy:

Miejsce pierwsze – Bartosz Zalewski

Miejsce drugie – Magdalena Twardowska

Miejsce trzecie – Julia Zdrzałek

Zwycięska klasa – IIIb gimnazjum

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody oraz wszystkim Paniom, które ten piękny wieczór spędziły z nami i również świetnie się bawiły:

Lisowi – Pani Marioli Serafin

Żyrafie – Pani Agacie Zielonce

Pipi – Pani Paulinie Skocz

Studentce – Pani Agnieszce Sulidze

Teraz już tylko marzymy o kolejnym tak wspaniałym balu…

GALERIA

Szkolna Rada Młodzieżowa

Martyna Draga, Paulina Piechula

Zdjęcia: Pauliny Przysiężny, Magdalena Borecka

Print Friendly, PDF & Email