Zaszalej, zanim karnawał się skończy!!!

Gimnazjaliści wraz z klasą ósmą pokazali, że łatwo jest oddać się w wir zabaw. Dlaczego klasy młodsze nie miałyby mieć tej samej przyjemności? 5.02.2019r. odbył się bal przebierańców dla klas IV – VII, na którym nasi koledzy i koleżanki przypomnieli nam, co to znaczy mieć w sobie tyle radości, ile tylko się da. Bal urozmaicały różne zabawy, nagradzane słodyczami, a wszyscy tańczyli do skocznych rytmów ulubionej muzyki.

Całość zorganizowała Szkolna Rada Młodzieżowa na czele z opiekunką panią Mariolą Serafin

i przewodniczącym – Karolem Wiciokiem, który tak jak na balu przebierańców w gimnazjum wcielił się w rolę świetnego DJ-a i nie tylko: również wodzireja – zorganizował wszystkie zabawy.

Spotkanie wypadło cudownie, a uczestniczący w nim uczniowie byli bardzo uradowani. Mamy także nadzieję, że ów bal uświadomił im, że warto znaleźć w życiu czas na chwilę wspaniałej zabawy, która wymagała sporo zaangażowania.

Bal zakończył się konkursem, podczas którego jurorki: Olga Przybyła, Emilia Wladarz, Emilia Szynkowska, Ewa Pęcikiewicz podliczyły głosy, wyłaniając tym samym zwycięzców indywidualnych oraz zwycięską klasę. Na przebierańców głosowano poprzez wybranie numerka przypiętego do stroju. Nagrodami były słuchawki, lampka rowerowa oraz słodycze.

Szczęśliwi zwycięzcy:

Miejsce pierwsze – Filip Oleksza z klasy 5a

Miejsce drugie – Kacper Pikulik z klasy 6a

Miejsce trzecie – Paweł Cich z klasy 5b

Zwycięska klasa – 7b

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za nagrody oraz wszystkim Paniom, które ten piękny wieczór spędziły z nami i również świetnie się bawiły:

Żyrafie – Pani Marioli Serafin

Owieczce – Pani Izabeli Antończyk

Diabłu – Pani Karolinie Grabiec

Pani Jolancie Rak

Pani Iwonie Grabani

Pani Joannie Kowalczyk

GALERIA

Szkolna Rada Młodzieżowa

Martyna Draga, Jessica Pelka

Zdjęcia: Bartosz Chmiel, Karol Wiciok

Print Friendly, PDF & Email