Bal karnawałowy klas 1-3 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pilchowicach

W środę 6 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy uczniów klas 1-3. Dzieci niecierpliwie wyczekiwały tego wydarzenia. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych z książek i filmów.

Przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie. Zabawa przeplatana była ciekawymi konkursami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach
z wychowawczyniami. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.
Nie wyróżniano nikogo za przebranie – wszystkie dzieci, ale i nauczyciele, miały przebrania najlepsze.

Tak, dzień ten był naprawdę udany i niezwykły- z pewnością pozostanie na długo
w pamięci uczestników zabawy. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do tego balu.

Balowiczami opiekowały się
wychowawczynie :

Magdalena Janota

Ewa Madeja

Jadwiga Ogiermann

Aleksandra Piechowicz
Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok :)

Galerię można zobaczyć klikając TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email