Mały OKR – eliminacje szkolne – galeria zdjęć

W dniu 08.03.2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Mały OKR” dla uczniów z kl. 1- 3. Laureatką została uczennica z kl. 2 b – Kinga Pęcikiewicz , która 12.03.br. będzie reprezentować naszą szkołę na Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii klas 1- 3.

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Bartosz Jania z kl. 1 a, Kinga Honysz i Maria Wilczek  – obie z kl. 3.
Uczniowie reprezentowali wysoki, wyrównany poziom. Dobór tekstów, interpretacje, rekwizyty z roku na rok są coraz ciekawsze.
W konkursie wzięło udział 18 uczniów.  Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.
Jednak najważniejsze było to, że dobrze opanowali tekst, poradzili sobie z tremą i wystąpili przed dużą publicznością. Wykazali się zainteresowaniami literackimi i pasją do robienia czegoś więcej, ponad poziom podstawowy. W tym  sensie wszyscy są zwycięzcami. Gratulacje!

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email