Komers 2019

Dnia 8 czerwca 2019 roku w szkolnej hali sportowej odbył się komers klas trzecich gimnazjum.

Wydarzenie rozpoczęło się odtańczeniem poloneza, który trwał 13 minut (jeden z dłuższych w historii szkoły). Następnie uczniowie przedstawili specjalnie przygotowany program artystyczny. Na początku dziewczyny odtworzyły historię tańca. W dalszej kolejności uczniowie odegrali kabaret ,,Wywiadówka”, prezentując różne typy rodziców w szkole. Głównym elementem części artystycznej było przedstawienie pt.: ,,Gwiazdy grzmią znajomo”. Uczniowie poprzez cudowne przebrania i grę aktorską wcielili się w różnych celebrytów (i tych polskich, i tych zagranicznych). Byli to m.in. Queen, Michael Jackson, Zenek Martyniuk i Katy Perry. W międzyczasie wychowankowie wystawili drugi kabaret ,,Mapa”. Po części artystycznej uczniowie podziękowali wychowawcom, Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom, a następnie przeszliśmy do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Potem uczniowie wraz z nauczycielami podbijali parkiet.

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email