Dni tematyczne w naszej szkole

Dzień tematyczny, tym razem przedstawiający postacie fantasy oraz celebrytów. Czarodzieje, księżniczki, dużo stworów, znani piosenkarze oraz gwiazdy ekranu cieszyły oko i umilały wszystkim ostatnie dni nauki. Nie obyło się bez cudownych zdjęć oraz nagród za najlepsze kostiumy.

 

Na podium znaleźli się:

– Bartosz Zalewski (I miejsce)

– Marek Kaczmarek (II miejsce)

– Szymon Śliboda (III miejsce)

Uczniowie naszej szkoły rzucili się w wir przebierania i radośnie wykorzystali pozostały czas przed apelem zakończeniowym. Kolorowa zabawa ucieszyła zarówno najmłodsze dzieci, jak też gimnazjalistów. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie mogą się doczekać powtórzenia tej radosnej inicjatywy.

GALERIA

Marta Werwińska
Zdjęcia: Martyna Draga,

Katarzyna Serafin

Print Friendly, PDF & Email