Lekcje w terenie

12 czerwca 2019 roku nasza klasa, 5b wybrała się na wycieczkę do pięknego ogrodu Kamila Pyki. Pani Monika, mama Kamila, oprowadziła całą klasę po ogrodzie. Opowiedziała nam o wielu różnych kwiatach i o trzech wiewiórkach, które mieszkują w tym przeuroczym miejscu. Czekało na nas bardzo dużo atrakcji.

Gdy już wszyscy usiedliśmy na ławkach, zostaliśmy poczęstowani cukierkami i sokiem. Następnie każdy poszedł się pobawić, niektórzy poszli poskakać na trampolinie, a inni po prostu woleli odpocząć na hamaku lub porozmawiać na kocu. Później pani poczęstowała nas lodami. Nie zabrakło również grillowanej kiełbaski. Najważniejsze były zawody, w których brała udział cała klasa. Najpierw trzeba było biec w worku, potem wziąć dwie piłki, aby na koniec wrzucić je do wiader. Wszystkim poszło wspaniale, ale zwycięzcami okazali się:

– 1 miejsce Paweł Chrośnik – ubiegłoroczny zwycięzca

– 2 miejsce Mateusz Wawrzynek

– 3 miejsce Marcelina Ścieranka

Zwycięzcy w nagrodę otrzymali pyszne słodycze.

Tą drogą dziękujemy Kamilowi i jego rodzicom za miło i pożytecznie spędzony czas.

GALERIA

Marcelina Ścieranka i Weronika Jaskółka

Print Friendly, PDF & Email