Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZSP Pilchowice

4 października świętowaliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, czyli akcji edukacyjnej mającej na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mają okazję nadrobić te zaległości.

Tego dnia w czasie każdej przerwy uczniowie mogli mierzyć się z zadaniami z zakresu tabliczki mnożenia. Za poprawne rozwiązania otrzymywali słodki upominek – krówkę – oraz tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA

Również podczas lekcji – wykorzystując tablice multimedialne uczniowie doskonalili tabliczkę mnożenia poprzez interaktywne quizy.

Należy szczególnie wyróżnić osoby bezpośrednio zaangażowane w akcję – dziewczyny z klasy 8b: Emilię Wladarz, Zofię Górę, Darię Hadasz, Ewelinę Aniśko, Gosię Starak, Nikolę Kapuścińską, Emilię Szynkowską.

Mamy nadzieję, że po tym dniu już nikt nie dostanie „lufy” za tabliczkę mnożenia.
Mateusz Głombica

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email