Dzień Seniora kolejny raz w naszej szkole

15 XI słowa miłości, wdzięczności i radości wyrecytowali, wytańczyli i wyśpiewali uczniowie naszej szkoły z wyjątkowej okazji – Dnia Seniora.

Hala sportowa zamieniła się w biesiadną izbę. Wójt Gminy Pilchowice, ksiądz proboszcz, sołtys, a także radni powitali pilchowickich seniorów. Był czas na wspomnienia, bo to przecież nikt inny tylko Oni – nasi Seniorzy, czynią starania, by tradycje, zwyczaje i kultura nie poszły w zapomnienie. Program słowno – muzyczny przygotowywany był przez 30 uczniów pod kierunkiem pani Marioli Serafin. Ta liczba świadczy o tym, jak bardzo cenimy i kochamy starsze osoby. Uczniowie z przejęciem prezentowali swoje talenty na szkolnej scenie. Trudno szczegółowo opisywać bardzo urozmaicony, bogaty program artystyczny prezentowany przez tak wielu uczniów. Na słowa uznania zasługują wszyscy, jak zwykle, a seniorom życzymy dalszych lat w zdrowiu i radości z wnuków ma się rozumieć, jak łzy to tylko radości i wiele czasu na wspomnienia w gronie najmłodszych mieszkańców, bo to najlepsza dla nas lekcja. Sołtys, Józef Nierychło, podziękował dyrekcji szkoły: Panu Łukaszowi Kwiotek i Pani Agnieszce Lotkowskiej oraz Pani Marioli Serafin i młodzieży za wspaniały występ.

Szkolna Rada Młodzieżowa

zdjęcia: Szczepan Pacia

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email