Bal trzecioklasisty

20 czerwca w naszej szkole odbył się pierwszy Bal Trzecioklasisty, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 3a i 3b. Wszystko po to,  aby wstąpić w nowy etap życia i rozpocząć dalszą edukację w klasie czwartej.

Świetną muzykę zapewnił uczeń klasy 8b – Kamil Pyka, natomiast o animacje oraz oprawę artystyczną zadbały dziewczyny z 8a: Agata Garcorz, Anna Kempa, Nikola Grychtoł, Oliwia Zembik i Karolina Urbanik. Uczniowie chętnie brali w udział w zabawach i wciąż domagali się kolejnych. Tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzy  rozpoczynamy wakacje. Być może podczas kolonii lub obozów przypomnicie sobie kroki belgijki i wspomnieniami wrócicie do dzisiejszego wspaniałego dnia! O tym, że wszyscy świetnie się bawili świadczą zdjęcia w naszej GALERII

Print Friendly, PDF & Email