Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

  • Kwiotek Łukasz – dyrektor, wychowanie fizyczne
  • Szmit Małgorzata – wicedyrektor, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe i personalne, logopedia, pedagogika, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza
  • Lotkowska Agnieszka- wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna, geografia
  • Antończyk Izabela – j. angielski, edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera
  • Bartlik Aleksander – religia, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
  • Bernacisko Maria – j.niemiecki, edukacja wczesnoszkolna
  • Czempiel Daniel -wychowanie fizyczne, pedagog
  • Dwornik Barbara – religia, edukacja wczesnoszkolna, bibloteka
  • Fisior Joanna – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, terapia i diagnoza pedagogiczna, oligofrenopedagogika – edukacja i rewalidacja z niepełnosprawnością intelektualną
  • Gawlik Katarzyna- biblioteka, chemia, matematyka
  • Głombica Mateusz – matematyka, oligofrenopedagogika, edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu
  • Grabania Iwona – chemia, przyroda
  • Grabiec Karolina – wychowanie fizyczne,
  • Gruchacz Radosław – nauczyciel wspomagający
  • Janota Julia – edukacja wczesnoszkolna, j. angielski
  • Janota Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
  • Kabała Małgorzata – matematyka, fizyka
  • Klaja Marcelina – edukacja wczesnoszkolna zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią, zarządzanie oświatą
  • Konicka Katarzyna – zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z dodatkową specjalnością język angielski
  • Kopernik Patrycja – edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna
  • Kowalczyk Joanna – muzyka, plastyka
  • Ks. Gołek Dariusz – religia
  • Łokaj Patrycja – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, terapia pedagogiczna, wczesne i całożyciowe wspomaganie rozwoju i edukacji oraz rewalidacja uczniów z autyzmem i zespołem Aspergera
  • Madeja Ewa – technika, logopeda, edukacja wczesnoszkolna
  • Magiera Bożena- historia, wiedza o regionie
  • Markowicz Piotr- wychowanie fizyczne
  • Ochman Karolina – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • Orzechowska Paulina – edukacja wczesnoszkolna, j. polski
  • Owczarek Aleksandra – j.angielski
  • Paluch Maja – psycholog
  • Piechowicz Aleksandra – pedagog, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
  • Rak Jolanta – j.polski
  • Serafin Mariola – j.polski, edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, kultura języka, historia i społeczeństwo, biblotekoznastwo.
  • Siwy – Kaszek Anna – zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika, pedagogika rewalidacyjna, edukacja wczesnoszkolna – wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe
  • Suchara Jakub – religia, informatyka
  • Suliga-Szynkowska Agnieszka – j.niemiecki
  • Surdel Małgorzata – j. niemiecki
  • Tiszbierek Zuzanna – pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, tyflopedagogika
  • Traczewska Paulina – j.angielski, edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera
  • Wadas Magdalena – zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, kulturoznawstwo – kultura litewska, historia sztuki
  • Wardzińska Magdalena – wychowanie fizyczne, technika
  • Ziaja Adam – geografia, turystyka, zarządzanie oświatą
  • Zielonka Agata – biologia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera

 

Print Friendly, PDF & Email