Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

  • Kwiotek Łukasz – dyrektor, wychowanie fizyczne
  • Szmit Małgorzata – wicedyrektor, wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe
  • Lotkowska Agnieszka- wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna, geografia
  • Antończyk Izabela – j. angielski, edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera
  • Bartlik Aleksander – religia, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
  • Bernacisko Maria – j.niemiecki, edukacja wczesnoszkolna
  • Czempiel Daniel -wychowanie fizyczne, pedagog
  • Dwornik Barbara – religia, edukacja wczesnoszkolna, bibloteka
  • Fisior Joanna – wychowanie przedszkolne
  • Gawlik Katarzyna- biblioteka, chemia, matematyka
  • Głombica Mateusz – matematyka, oligofrenopedagogika, edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu
  • Grabania Iwona – chemia, przyroda
  • Grabiec Karolina – wychowanie fizyczne,
  • Gruchacz Radosław – nauczyciel wspomagający
  • Janczyk Barbara- wychowanie przedszkolne
  • Janota Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
  • Kabała Małgorzata – matematyka, fizyka
  • Klaja Marcelina -wychowanie przedszkolne
  • Konicka Katarzyna – wychowanie przedszkolne
  • Kopernik Patrycja – edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna
  • Kowalczyk Joanna – muzyka, plastyka
  • Ks. Gołek Dariusz – religia
  • Łokaj Patrycja – wychowanie przedszkolne
  • Madeja Ewa – technika, logopeda, edukacja wczesnoszkolna
  • Magiera Bożena- historia, wiedza o regionie
  • Markowicz Piotr- wychowanie fizyczne
  • Ochman Karolina – wychowanie przedszkolne
  • Ogiermann Jadwiga – edukacja wczesnoszkolna
  • Owczarek Aleksandra – j.angielski
  • Paluch Maja – psycholog
  • Piechowicz Aleksandra – pedagog, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
  • Rak Jolanta – j.polski
  • Serafin Mariola – j.polski, edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
  • Siwy – Kaszek Anna – wychowanie przedszkolne
  • Skocz Paulina – j. polski
  • Suchara Jakub – religia, informatyka
  • Suliga-Szynkowska Agnieszka – j.niemiecki
  • Surdel Małgorzata – j. niemiecki
  • Tiszbierek Zuzanna – wychowanie przedszkolne
  • Traczewska Paulina – j.angielski, edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera
  • Wadas Magdalena – wychowanie przedszkolne
  • Wardzińska Magdalena – wychowanie fizyczne, technika
  • Ziaja Adam – geografia, turystyka
  • Zielonka Agata – biologia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera

 

Print Friendly, PDF & Email