Sukces Leny Szafrugi i Wiktorii Goli z języka polskiego

Już od kilku lat możemy szczycić się laureatkami i finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. W tym roku szkolnym mamy kolejny powód do dumy, gdyż Lena i Wiktoria przejęły pałeczkę od starszych koleżanek z naszej szkoły i zakwalifikowały się do ostatniego etapu tego prestiżowego konkursu. Brawo !!!

Czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email

„PODAJ ŁAPĘ ” PO RAZ DZIESIĄTY !/ #RazemNaŚwięta

Padł kolejny rekord w czasie dziesiątej już edycji zbiórki wspierającej zwierzęta mieszkające w schronisku w Rybniku! Społeczność naszej szkoły i przedszkola w listopadzie 2021 roku ofiarowała imponującą liczbę 264 kg karmy dla psiaków i kotów oraz różne akcesoria. Czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email

ZAPAL ŚWIATŁO WOLNOŚCI – ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W OBCHODY 40-TEJ ROCZNICY WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO.

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 19:30 w oknach domów, urzędów i instytucji publicznych rozbłysną świece na znak pamięci o ofiarach stanu wojennego i osobach prześladowanych przez reżim komunistyczny. Akcja nawiązuje do gestu, jakim na początku lat 80-tych Polacy, a także inni mieszkańcy wolnego świata wyrażali sprzeciw wobec brutalnej polityki władz PRL. W ramach inicjatywy można zapalić także wirtualne światło wolności na stronie IPN wystarczy kliknąć w poniższy link:

ŚWIATŁO WOLNOŚCI

Czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email