Dream Park Ochaby – wycieczka szkolna

7 czerwca uczniowie klasy IVa, IVb, Va i Vb odwiedzili bardzo ciekawe miejsce – Dream Park w Ochabach. Tam na nasze dzieci czekało mnóstwo atrakcji: mini zoo, linowy park zabaw, dom do góry nogami, park miniatur, park dinozaurów, kino 6D, zwierzęta tropikalne, trampoliny i dmuchańce.

Rozpoczęliśmy zwiedzanie od parku miniatur, gdzie podziwialiśmy m. in. piramidy egipskie, katedrę w Kolonii, bliźniacze wieże z Kuala Lumpur, czy most Tower Bridge. Dzięki miniaturowym budowlom mogliśmy odbyć podróż do różnych zakątków świata w bardzo krótkim czasie. Następnie udaliśmy się do mini zoo, gdzie mogliśmy zobaczyć niespotykane często zwierzęta takie jak kangury, jeżozwierze, czy Iygrysy. Chwilę później nasze dzieciaki wybrały się prehistorycznego oceanarium, gdzie dzieci mogły poznać mieszkańców głębin, a także doświadczyć ataku rekina! Kolejną atrakcją było odwiedzenie kina 6D, które zapewniło nam niezapomniane wrażenia. Po udanym seansie wybraliśmy się do bardzo niezwykłego domu, który stał na dachu! Gdy nasz błędnik się opanował udaliśmy się do Parku Dinozaurów, gdzie mogliśmy podziwiać prehistoryczne dinozaury.

Atrakcjami, które zwieńczyły ten wspaniały dzień były: park linowy, ogromna kula w wodzie, zamki dmuchane, trampoliny i plac zabaw. Pogoda tego dnia była wspaniała, dużo atrakcji i przyjemna atmosfera sprawiły, że humory wszystkim dopisywały, a wycieczkę można uznać za naprawdę udaną!

GALERIA ZDJĘĆ.

Print Friendly, PDF & Email