Niech żyje bal, bo to bal jest nad bale

Jak co roku uczniowie klas trzecich gimnazjum biorą udział w zabawie tanecznej zwanej komersem. Tak też było i teraz. 14 czerwca 2018r. zabrzmiały dźwięki poloneza, do którego gimnazjaliści odtańczyli swój układ. Był czas na słowa podziękowań dla wszystkich pedagogów, pracowników obsługi i rodziców. Oczywiście nie obyło się również bez programu artystycznego, w którym nie zabrakło dobrej piosenki, tańca i przede wszystkim humoru. „To był najlepszy program…” – Takie słowa między innymi usłyszeliśmy od zgromadzonych gości. Wszyscy dobrze się bawili. Cały trud przygotowań tej części komersu wzięła w swoje ręce wychowawczyni IIIb Jolanta Rak.

Pięknie ubrani, uśmiechnięci, zadowoleni ruszyliśmy na parkiet. Rozpoczęła się najdłuższa część tej imprezy – tańce, które trwały aż do 23:00.

Wszystko zapięte było na ostatni guzik. a to dzięki sprawnej organizacji rodziców, którym zawdzięczać możemy miło spędzony czas 14 czerwca 2018 roku.

GALERIA ZDJĘĆ WKRÓTCE

Jolanta Rak

Print Friendly, PDF & Email